• Ιδιώτες
  • Επιχειρήσεις
  • Σχετικά με εμάς

Εξυπηρέτηση πελατών B2B

Career

Περιγραφή θέσης

Σχετικά με εμάς – Η TBI Bank είναι μια τράπεζα νέας γενιάς, που έχει σαν στόχο να γίνει μια ψηφιακή τράπεζα με ένα ευρύ φάσμα online λύσεων για τη χρηματοδότηση των καταναλωτών και τη χορήγηση δανείων σε μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις. Το επιτυχημένο επιχειρηματικό μας μοντέλο και η πελατοκεντρική μας προσέγγιση μας επέτρεψαν να είμαστε μία από τις πιο κερδοφόρες και αποτελεσματικές τράπεζες της Βουλγαρίας τα τελευταία 4 χρόνια (Capital K10). Σήμερα εξυπηρετούμε πελάτες στη Βουλγαρία, τη Ρουμανία, τη Γερμανία, τη Δανία και την Πολωνία.

Τώρα επεκτείνουμε το παγκόσμιο αποτύπωμά μας και ερχόμαστε στην Ελλάδα. Θέλετε να διαδραματίσετε καθοριστικό ρόλο στη μοναδική μας ιστορία επιτυχίας;

Αν ναι, αναζητούμε έναν πράκτορα υποστήριξης πελατών B2B για να ενταχθεί στην ομάδα μας στην Ελλάδα!

Αρμοδιότητες:

  • Να είστε η πρώτη γραμμή υποστήριξης και εξυπηρέτησης για τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις
  • Να επεξεργάζεστε αιτήσεις δανείων που ξεκινούν από τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις ή τους πελάτες τους
  • Να απαντάτε σε εισερχόμενες κλήσεις και μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για την εξυπηρέτηση εμπόρων και πελατών
  • Να εκτελείτε εξερχόμενες κλήσεις για την ενίσχυση των πωλήσεων ή την υποστήριξη εκκρεμών αιτήσεων
  • Να διαχειρίζεστε live chat με B2B ή B2C πελάτες
  • Να διατηρείτε υψηλή ποιότητα επικοινωνίας με εμπόρους & πελάτες σε όλα τα κανάλια.
  • Να λειτουργεί σύμφωνα με τα εσωτερικά SLA`s που έχουν οριστεί για τα αντίστοιχα κανάλια.
  • Επίδειξη άριστης συμπεριφοράς και συνεργασίας προς όλους τους πελάτες και τους υπαλλήλους της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  • 1-3 έτη εμπειρίας σε περιβάλλον τηλεφωνικού κέντρου
  • Απαραίτητη η εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών B2B, SB ή ΜΜΕ
  • Γνώση εφαρμογών πληροφορικής
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, γραπτά και προφορικά
  • Προυπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστες δεξιότητες εισαγωγής δεδομένων και δακτυλογράφησης
  • Ανώτερες δεξιότητες ακρόασης, προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Φιλική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Σας προσφέρουμε την ευκαιρία να γίνετε μέρος ενός συνεχώς αναπτυσσόμενου οργανισμού!
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ένα φιλικό περιβάλλον & μια ομάδα παθιασμένων επαγγελματιών. Μην εκπλαγείτε αν έρθετε σε επαφή με 16+ εθνικότητες @ TBI Bank!

Αν αυτό σας ακούγεται σαν κάτι που θα σας ενδιέφερε, στείλτε μας την αίτηση σας!

Για να υποβάλετε αίτηση για αυτή τη θέση, στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στα αγγλικά.

Μόνο με τους τελικούς υποψήφιους θα επικοινωνήσουμε για συνέντευξη.

Η υποψηφιότητά σας θα αντιμετωπιστεί εμπιστευτικά σύμφωνα με τον ΓΚΠΔ.

Με την οικειοθελή υποβολή εγγράφων για την υποβολή αίτησης εργασίας στην TBI Bank EAD θεωρείται ότι δίνετε τη ρητή συγκατάθεσή σας για να διατηρηθούν, να υποβληθούν σε επεξεργασία και να χρησιμοποιηθούν τα προσωπικά σας δεδομένα για τους σκοπούς της πρόσληψης σας στην Τράπεζα.